Exper Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri

Exper Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri çok nadir rastlanılan bir durumdur. Çünkü klavye öyle çok kola bozulabilen bir yapıya sahip değildir. Bir klavyeyi bozabilmeniz için öncelikle onu çok sert kullanmalısınız ve bu da yetmez gibi bir de sıvı bir şeyler dökmelisiniz. Ancak bu şartlar altında bir tepki verecek ve bozulacaktır. Firmamız Exper teknik servis sizlere bu hakkında yardımcı olacaktır.

0216 459 75 75

 

Ancak biz yine de sağlam diye onu çok fazla hırpalamayalım. Zira her ne kadar sağlam malzemeler olsa da hepsi devrelerden oluşuyor ve en ufak bir sorunda bir harfe bassanız başka bir harfin çıkması durumu ile karşılaşırsınız. Bu sebeple laptop bilgisayarınızdaki tüm parçaları özenle kullanmanız şiddetle tavsiye olunur.

Exper Laptop Klavye Değişimi

Exper Laptop Klavye Değişimi Garantili mi?

 

Exper Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri sadece kendiliğinden bir sorun oluşursa garanti kapsamına girer. Yani dışarıdan bir etki ile arızalanırsa bu kullanıcı hatasına gireceği için garanti kapsamına girmeyecektir. Ancak üzülmeyin. Exper kendi servisi bu ürünü tamamen orijinal parça ile değiştirecek ve öyle çok ciddi rakamlara ulaşmayan bir bedel ile yapılıyor. Ürünün kalitesi A kalite olmakla birlikte Exper garantisi altında takılıyor. Faturalı bir şekilde verilen ürün 1 yıl boyunca yine dış etkene maruz kalmadan arızalanırsa yenisi ile değiştirilir.

Exper Laptop Klavye Değişimi

Bazı durumlarda klavyenin tamamı değişmez. Yani bir tuş basmaz ya da birkaç tuş kırılmıştır. Bu durumlarda eğer çalışmayan tuşlar varsa laptop kasası açılarak klavye çıkartılır ve arkasında bulunan devreler kontrol edilir. Basmayan ilgili harfin devresi bulunur ve sorun giderilir. Aynı şekilde kırılan tuşlara da orijinal bir şekilde tuşlar takılarak yeniden çalışması sağlanır. Bu sayede klavyenin tamamen değiştirilmesinin önüne geçilmiş olur. Bununla ilgili ücretler oldukça düşük olup, bütçenizi sarsmayacaktır. Zira laptop bilgisayarlarda en önemli parçanın klavye olduğunu unutmayın.

  • exper laptop klavye değişimi
  • exper notebook klavye sorunu
  • exper laptop klavye çalışmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisimizi Arayın