Exper Laptop Touchpad Çalışmıyor? Ne Yapmalıyım?

Exper laptop touchpad çalışmıyor diyorsanız bunun bir çok farklı sebebi olabilir. Bunlardan bazılarını sizin için sıraladık ve hangilerinde kendiniz işlem yaparak bunu düzeltebileceğinizi ve hangi durumlarda servisimize başvuracağınızı yazımızda bulabilirsiniz.

0216 459 75 75

Exper Touchpad Tamiri

Sıvı Teması

Exper laptoplarınızın touchpad kısımlarını da etkileyen sıvı temasları olmaktadır. Bu temaslarda sadece touchpad değil, bilgisayarınızın tuşlarını ve anakartını bozulmalara neden olur. Kısa sürede hemen önce ters çevirin ardından bir teknik servise götürün. Su bilgisayarınızda kalırsa oksitlenmeye neden olur ve kısa sürede önce tuşlar çalışmaz sonra touchpad çalışmaz ve kısa sürede bilgisayar kullanılmaz hale gelebilir. Eğer sıvı teması olursa bilgisayarınız yada laptoplarınızı hemen firmamıza getirin.

Sürücüsü Yüklenmemişse Çalışmaz

En sık karşılaşılan durumlardan biri ise sürücünün yüklenmemesinden kaynaklanan çalışmama durumudur. Buda bilgisayarınızın google a exper ve modelinizi yazdıktan sonra touncpad driver yazarsanız experin sitesinden seri numarasını girerek driverı indirilebilirsiniz.

Exper Driver İndirmek için: Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisimizi Arayın