Exper Notebook Fan Değişimi

Gürültülü çalışan, çabuk ısınan ve yavaş çalışan notebooklar Exper kullanıcılarının en büyük sorunu. Fan, bilgisayarımızın parçalarının ısınmasını engeller ve yüksek performansta çalışmasını sağlar. Uzun süreli kullanılan ve daha öncesinde bakımı yapılmamış bilgisayarlar zaman içinde çok fazla toz birikmesinden dolayı yavaşlayıp, bozulabilir. Cihazınızın ömrünü uzatmak ve çalışma performansını arttırmak için bir takım yazılımsal ve donanımsal güncellemeler gereklidir. Isınma, ve yavaşlama probleminin genel olarak nedeni cihazınızın fanının tozlu veya bozuk olmasından kaynaklanır.

Notbooklar diğer bilgisayarlara göre daha hassastır, fan kısmının çıkarılması oldukça zordur ve kolay kırılabilir. Evinizde yapacağınız temizleme ve tamir işlemleri bilgisayarınızda daha büyük ve kalıcı hasarlara neden olabilir. Bu sebepten dolayı cihazınız için profesyonel destek almanız, fan tamiri veya değişimini kısa sürede çözüme kavuşturmanız açısından oldukça önemlidir.

Teknik servis desteği almak için bizi arayarak sorununuzu danışabilir veya cihazınızı tamir için Anadolu Yakası/ Maltepe‘de bulunan şubemize getirerek uzman teknik servis desteği alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisimizi Arayın