Biz Kimiz?

Exper Teknik Servis olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutarız. Exper servisimiz, en kısa sürede arızalarınızı çözer ve bilgisayarınızı en iyi performansta çalıştırmak için çabalar.

Maltepe’de bulunan servisimiz, Exper’in özel servisidir. Exper marka Notebook, PC, All in One ve Ultrabook cihazlarınızı servisimize ulaştırarak tüm teknik arızlarının onarımını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Exper marka bilgisayarlarınızı kargo ile şubemize gönderebilirsiniz veya servisimize getirmiş olduğunuz cihazlarınızın tamirini tamamladıktan sonra, sizlere kargo ile ücretsiz olarak ulaştırmaktayız.

Vizyon

Vizyonumuz Exper ve tüm teknolojik cihazları en yeni teknolojik ekipmanlarla tamir etmek ve müşterilerimizin güvenini sağlamaktır. Firma olarak teknolojik değişimlere ayak uydurmak ve bu değişimler sonucu olarak hizmet kalitemizi yüksek tutmak istiyoruz.

Gizlilik

Ürünlerinizde bulunan data ve bilgiler kesinlikle depolanmamakta ve firma içi ve 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Kurulum ve diğer aşamalar için yapılan aktarmalar işlem biter bitmez silinmektedir. Bilgileriniz bizimle güvendedir.